Transay Ege Otomotiv

Transay Ege Otomotiv

Başarılı geçmiş ve kaliteli işçilik ile adından söz ettiren Transay Ege Otomotiv, araçların ihtiyaç duyduğu bakımları istikrarlı bir şekilde sunarak motor, elektrik, akü, yedek parça gibi işlemleri son teknoloji ekipmanlar ile sunan yetkili araç servisidir.

Servis içerisinde araçların sadece arıza veya hasar durumlarına değil, kilometre bakımları ve performans ölçümleri gibi alt başlıklarda da aktif olarak çalışan uzman bakım bölümleri bulunmaktadır. Servis, bakım bölümlerinde alanında uzman, hızlı, donanımlı ve aktif elemanlarla iş birliği içerisinde çalışma ortamı sunmaktadır.
 
Transay Ege Otomotiv kaliteli hizmeti müşteri odaklı sunmayı kendisine vizyon edinmiştir. Araç sahiplerinin aklındaki sorulara yanıt bulmak ve beklentileri tam anlamıyla karşılamak adına sorunların köküne inerek müşteri odaklı hizmet sunmaktadır. 
Müşterilerin rahat bir şekilde araç teslimi yapması için gerekli olan her hizmeti son teknoloji ekipmanlar ve bakım inovasyonları ile araç sahiplerine sunmaktadır. 
 
Araçların bakım aşamaları yetkili elemanlar tarafından ayrıntılı bir şekilde takip edilmektedir. Her aracın arıza ve hasar durumuna göre verilecek hizmet belirlenmekte ve en uygun bakım seansı oluşturulmaktadır. Araçların alacağı her işlemde araç sahipleri bilgilendirilmekte ve işbirliği içerisinde bir hizmet sunulmaktadır. 
 
Son teknolojiyi yakından takip eden firma, yeni üretilen araçlarla uyumlu şekilde çalışacak ekipmanları bakımlarda kullanmaktadır. Firma bu anlamda eski yeni fark etmeksizin her araca ve araç sahibine üstün hizmeti ulaştırmaktadır.