Ümraniye Citroën Servisi

Ümraniye Citroën Servisi

Ümraniye Citroen servisi, Citroen marka araçlarınızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri alabileceğiniz noktalardır. Şehir içi yaşamın olmazsa olmazı haline gelen otomobiller, pek çok farklı nedenden dolayı servis hizmetine ihtiyaç duyarlar. Kullanım şekli, aracın kullanılmadan bekletilmesi, trafik kazaları gibi nedenler araçları yorabilir ya da büyük arızaların çıkmasına neden olabilir. Bu durumda bakım, onarım ve tamir hizmetlerinden geçerek tekrar güvenli bir sürüş için işlemlerden geçmesi gerekir. Yalnızca bir arıza ya da hasar için oto servis hizmetinin almasının yanı sıra, belirli aralıklarla bakım, onarım gibi işlemlerden geçmesi ve kontrol edilmesi gerekir. Bu işlemler yalnızca var olan bir durumu onarmak için değil aynı zamanda herhangi bir sorun oluşmaması için de yapılmalıdır. 
 

 

Ümraniye Citroën Servisi

Ümraniye Citroën Servisi Hizmetleri

Ümraniye Citroën Servisi Hizmetleri

Citroen servisinin gerekliliklerini bünyesinde bulunduran firmamız, uzun yıllardır bu alanda müşterileriyle en kaliteli hizmetleri bir araya getiriyor. Dünyanın pek çok yerinde çok fazla tercih edilen Citroen marka araçların, kendilerine uygun ve özel işlemlerden geçmesi önemlidir. Firmamız sunduğu çeşitli hizmetler ile Citroen marka araçlarınızı, hak ettiği kaliteli hizmetler ile bir araya getirerek siz değerli müşterilerine başarılı bir hizmet sunuyor. 
 
Ümraniye Citroen servisi hizmetleri:

 
  • Periyodik bakım
  • Bilgisayarlı arıza tespiti
  • Kışlık bakım
  • Bahar bakımı
  • Akü kontrolü
  • Motor yağı ve filtresi değişimi
  • Araç fren sistemleri kontrolü
  • Klima bakım, onarım ve tamir
  • Boya
  • Lastik kontrolü ve değişimi

Orijinal Citroen ekipmanları ile başarılı bir hizmet almak için web sitemizde yer alan bilgiler üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Kesin fiyat bilgisi ve araç için yapılacak olan işlemler için aracınızı servisimize getirmeniz önemlidir. Doğru bir arıza tespiti için alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşan ekibimizin, aracınızı kontrollerden geçirmesi gerekiyor. Yapılan kontrol ve denetmelerin ardından firmamız hizmetin maliyetini ve yapılacak işlemleri net bir şekilde belirleyecektir. 
 
Aracınıza yapılacak olan işlemler, arzu ettiğiniz ek işlemler ve araç aksesuarları gibi detaylara karar verilmeden net bir fiyat vermek oldukça zordur. Bu nedenle öncelikle firmamızla iletişime geçmeniz ve aracınızı servisimize teslim etmeniz gerekir. Bu şekilde Ümraniye Citroen servisi olan firmamız size net bir fiyat bilgisi verebilir.

Ümraniye Citroën Servisi Hizmetleri