Ümraniye Fiat Servisi

Ümraniye Fiat Servisi

Ümraniye Fiat servisi olarak hizmet veren firmamız, bulunduğunuz bölgede en iyi oto servis hizmetini uzun yıllardır siz değerli müşterileri ile buluşturuyor. Fiat marka araçlarınızın ihtiyacı olan tüm hizmeti sunan firmamız, çalışmalarında Fiat orijinal ekipman ve aksesuarları ile çalışmalarını yürütür. Orijinal parçalar, araçların doğru bir şekilde servis hizmeti alması ve herhangi bir sorun çıkmaması için oldukça önemlidir. Aracınızı teslim edeceğiniz servisin orijinal parçalar kullanması; aracınızın yüksek performansını destekler, performans garantisi sağlar ve kullanım ömrünü de uzatır. Ancak aksi söz konusu olduğunda aracınızdan tam verim alamadığınız gibi kullanılan parçaların da ömrü uzun olmayacaktır. Bu durum servis firması seçiminde önemli olan ve firma hakkında fikir edinmenize yardımcı olan önemli bir kriterdir.

Ümraniye Fiat Servisi

Ümraniye Fiat Servisi Akü Hizmeti

Ümraniye Fiat Servisi Akü Hizmeti

Mevsim şartları ne kadar sert olursa araçlarınız da bu durumdan doğrudan etkilenecektir. Araçların kalbi olarak nitelendiren aküler de soğuk günlerde donma gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilir. Böyle bir durumda aracın kullanılması imkânsız hale gelirken araç performansı da düşecektir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak için araç bakımı esnasında Ümraniye Fiat servisi firmamız tarafından akülerin kontrolü de gerçekleştirilir. Kış mevsimi öncesinde uzman kişiler tarafından yapılacak olan kış bakımı da böyle istenmeyen durumlarla karşılaşmanızı engelleyecektir.

Bunun haricinde akünün kış mevsiminde donmasını engelleyecek bazı işlemler vardır. Bunlar:
 
  • Araçların belirli aralıklarla 10-15 dakika çalıştırılması gerekir.
  • Akünün bitmesini sağlayan kalorifer ve radyo kullanımı azaltılabilir.
  • Saf su seviyesi, sürekli kontrol edilmelidir. 
 

Ümraniye Fiat Servisi Akü Hizmeti

Ümraniye Fiat Servisi ile Hızlı ve Doğru Hizmet

Ümraniye Fiat Servisi ile Hızlı ve Doğru Hizmet

Araçların ihtiyacı olan işlemleri belirlemeni ardından hızlı ve doğru bir çalışma ile hizmetlerini sunan Ümraniye Fiat servisi olan firmamız çalışmalarında çözüm odaklı bir yaklaşım gösterir.Bakım, onarım, tamirat, kontrol ve değişim gibi işlemlerinin yanında araçlarınızın profesyonel bir şekilde mevsimsel uygunlukları da test edilir. Check-up ve uzun yol kontrolü de araçlarınıza yapılan işlemler arasındadır. Aracın tüm ekipmanları detaylı bir kontrolden geçer ve aracın ihtiyacına göre verilecek hizmetler hakkında uzman ekibimiz sizleri bilgilendirir. Firmamız tarafından verilen tüm bu hizmetlerde titiz, özenli ve temiz bir çalışma yürütülür. Aracınızın tüm kontrollerinin yapılmasının ardından kısa sürede aracınızı güvenli bir şekilde firmamızdan teslim alabilirsiniz.
 
 

Ümraniye Fiat Servisi ile Hızlı ve Doğru Hizmet