Ümraniye Toyota Servisi

Ümraniye Toyota Servisi

Ümraniye Toyota servisi olarak hizmet veren firmamız, Toyota marka araçların ihtiyacı olan tüm hizmetleri siz müşterileri ile bir araya getiriyor. Toyota marka araçlarınızın ihtiyacı olan tüm işlemlerde orijinal parça ve ekipmanlar kullanılır. Bakım, onarım ve tamirat gibi tüm işlemler donanımlı ekibimiz tarafından yürütülür. Aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz ekibimiz, Toyota marka araçların hizmeti için gerekli olan tüm yetkinliklere sahip kişilerden oluşur. Modern teknolojilerden yardım alan ve her zaman kendini güncelleyen firmamız, donanımlı ekibiyle beraber araçlarınız için profesyonel bir hizmet sunar. Aracınızın böyle bir ihtiyacı olduğunda hızlı bir şekilde iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilir ve aracınızı güvenle firmamıza teslim edebilirsiniz. Transay Ege oto servisimizden randevu alabilirsiniz.
 
 
 

Ümraniye Toyota Servisi

Ümraniye Toyota Servisi ile Profesyonel Kış Bakımı

Ümraniye Toyota Servisi ile Profesyonel Kış Bakımı

Hava koşullarının sert olduğu kış günlerinde Toyota marka araçların da bu şartlara uygun bir şekilde hazırlanması gerekir. Alanında uzman olan Bosch Car Service Ümraniye tarafından yapılan kış bakımı, aracın kış mevsiminde kullanımını kolaylaştırırken aynı zamanda sürüş güvenliği için de önemlidir. Bahar bakımı yaptırmış olduğunuz aracınızı bahar mevsimindeki koşullara hazırladığınız gibi kış mevsimi koşullarına da uygun bir hale getirmeniz gerekir. Bu durum yalnızca aracınızın verimini etkilemekle kalmayacak, sürüş güvenliğinizi, yaya ve diğer sürücülerin de güvenliğini tehlikeye sokar. Bu nedenle kış aylarına girmeden önce detaylı bir şekilde uzman kişiler tarafından araçlarınıza kış bakımı yaptırmalısınız. Ümraniye Toyota servisi hizmetiyle siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet veren firmamız, aracınızın kışlık bakımı konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. 
 

 

Ümraniye Toyota Servisi ile Profesyonel Kış Bakımı

Kış Bakımında Yapılan İşlemler

Kış Bakımında Yapılan İşlemler

Araç güvenliği, konforu, sürücü güvenliği ve araç performansı gibi detayların verimli bir hale gelmesi için kışlık bakım önemlidir. Yağmurlu, karlı, sert rüzgarların olduğu dönemlerde araçların da bu şartlara uygun bir hale getirilmesi gerekir. Aracın böyle sert hava şartlarında verimli bir şekilde kullanımı ve performansının maksimumda olması için kışlık bakımı, alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Özellikle sizin, yayaların ve diğer sürücülerin güvenliği için bu işlemlerin her birinin titiz çalışan profesyonel kişiler tarafından yapılması önemlidir. 
 
Kışlık bakımda firmamız tarafından yapılan işlemler:
 
  • Lastiklerin kış lastiği olarak değişimi,
  • Rot ve balans ayarları,
  • Araç filtrelerinin kontrolü ve değişimi,
  • Farların kontrolü ve değişimi gibi işlemler Ümraniye Toyota servisi olan firmamız tarafından yapılır. 
 

Kış Bakımında Yapılan İşlemler